Doradztwo personalne

Kiedy mogę Ci pomóc?

Zawsze wtedy, kiedy czujesz, że dzieją się rzeczy w Twojej firmie, nad którymi nie masz żadnej kontroli i nie masz nawet pomysłu jak wziąć sprawy w swoje ręce. Im mniejszą wagę przywiązujemy do świata duchowego tym mniejszy mamy wpływ na rzeczy, które się dzieją poza naszą „fizyczną kontrolą”. Jako osoba postronna, nie zaangażowana emocjonalnie w sprawy firmy, spojrzę na problem z dystansu i ustalę co jest jego pierwotną przyczyną. W zależności od wyniku nakieruję Was na odpowiednie „tory” i odeślę do konkretnych specjalistów bądź sama podejmę się naprawy problemu.

Jak wygląda takie doradztwo?

Doradztwo personalne proponuję w formie konsultacji. W zależności od „diagnozy” rozwiązujemy problem poprzez ustawienia energetyczne bądź inne ceremonie harmonizujące energię. Za każdym razem podchodzę do danego problemu indywidualnie. Konsultacje mogą odbywać się z samym właścicielem bądź z grupą osób w zależności od skali i rodzaju problemu.

Jakie są efekty?

Bez względu na okoliczności i skalę problemu mój cel jest zawsze jeden – nieść pomoc zgodną z boskim planem. Problemy mają to do siebie, że albo znajdziemy na nie rozwiązanie i problem znika, albo nie da się ich rozwiązać i nie mamy na nie wpływu, więc też nie ma co sobie problemem zawracać głowy. Wyznaję również ideę: nie ma na świecie rzeczy niemożliwych, dlatego pomogę znaleźć Ci rozwiązanie w każdej sytuacji.

Ile to kosztuje?

Koszt konsultacji indywidulanych to 300 zł netto. W przypadku spotkań w większej grupie cena ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju pracy jaką należy wykonać.