Harmonizowanie świata materii i energii

W jakim celu?

Świat energii jest tak samo ważny jak świat fizyczny, aby w firmie zapanowała harmonia należy zadbać o biznes na obydwu płaszczyznach. Biznes kojarzy się ludziom z tym co mocno namacalne: pieniądze, dokumenty, prestiż. Każdy z tych elementów także emanuje energią. Uzyskanie równowagi na tych dwóch płaszczyznach gwarantuje nam SUKCES!

Jak wygląda taki proces?

Aby osiągnąć pełen balans na wszystkich płaszczyznach w firmie należy zaangażować do tego wszystkich pracowników – od prezesa po sprzątaczkę. Brzmi niewykonalnie, ale nie ma na świecie rzeczy niemożliwych. Najważniejszą osobą w firmie jest oczywiście jej właściciel, od niego rozpoczynamy pracę. Nauka harmonizowania świata odbywa się w formie konsultacji osobistych. Wymaga od lidera zaangażowania oraz samodzielnej pracy nad sobą na co dzień.

Jakie są efekty?

Główna zasada świata energii brzmi: to co dajesz wszechświatu wraca do Ciebie. Nie ma to nic wspólnego z karmą a jedynie z przyciąganiem. Kiedy sami podnosimy swoje wibracje świat wokół nas zaczyna się zmieniać, dostosowuje się do naszego energetycznego poziomu. Im większą pracę wykonamy tym efekty będą bardziej widoczne. Tu nie ma dróg na skróty. Gra jest jednak warta świeczki, bowiem na mecie czeka nas spełnienie i zadowolenie, zarówno finansowe jak i duchowe.

Ile to kosztuje?

Koszt konsultacji indywidulanych to 300 zł netto. W przypadku szkoleń dla grup pracowników cena ustalana jest indywidualnie. Największą pracę muszą wykonać w grupie liderzy, którzy będą na co dzień motywować zespół do działania i sami będą „świecić” przykładem.