Oczyszczanie przestrzeni

W jakim celu?

Każdy budynek czy pomieszczenie jest przepełnione energią. Każdy przedmiot, każda osoba a nawet konkretna sytuacja emanuje energią o określonej wibracji. Im wibracja wyższa, tym dana energia wpływa na nas korzystniej. Energia firmy to także energia biura w której znajduje się jej siedziba. Fizyczne sprzątanie niweluje tylko powierzchowny bałagan. Oczyszczanie energetyczne eliminuje wszystko to, co niewidzialne gołym okiem: energię zazdrości, niepowodzenia, choroby, lenistwa itp.

Jak wygląda taka ceremonia?

Do ceremonii oczyszczania energii należy się odpowiednio przygotować: zarówno fizycznie jak i psychicznie. Biuro oczyszcza się pod nieobecność pracowników, najlepiej w dniu, kiedy jest fizycznie sprzątane. Aby energia mogła zostać szybciej zharmonizowana niezbędne jest wcześniejsze „zwyczajne” umycie podłóg i wytarcie kurzy. Po każdym oczyszczaniu niezbędne jest gruntowne przewietrzenie pomieszczeń.

Jakie są efekty?

Najbardziej i najszybciej odczuwalną zmianą jest poczucie „lekkości”. Energia jest świeża, czujemy zadowolenie i spełnienie. Nagle telefony się rozdzwaniają a sekretarka nie nadąża z ustalaniem terminów spotkań. Jednym słowem: cały biznes rusza nagle z kopyta! Masz wrażenie, że wszystko idzie w końcu tak jak powinno. Wg ustalonego planu, bez opóźnień i niespodzianek. Zdarza się również, że ludzie, których energia nie służy firmie rezygnują ze zleceń bądź zwalniają się z pracy – na ich miejsce pojawiają się nowi klienci i pracownicy, którzy działają zdecydowanie na naszą korzyść.

Ile to kosztuje?

Koszt oczyszczania energii zależy przede wszystkim od wielkości biura i jest ustalany indywidulanie w zależności od formy działalności (przykładowo gabinety lekarskie mają o wiele większy negatywny ładunek energetyczny niż kwiaciarnia). Ostateczną cenę uzgadniamy po mojej wizycie w Państwa miejscu pracy.