Spiritual Advisor w Hollywood

Czyli jak to się robi za granicą.

Tu chcę podzielić się z Wami moim osobistym doświadczeniem. Całkiem „przypadkiem” miałam okazję gościć w moim domu doradcę duchowego wielu gwiazd światowego kina oraz show biznesu…

Dwa lata temu brałam udział w warsztatach organizowanych przez „nauczycielkę duchową”, która przyleciała do Polski aż z Peru. W związku z liczną grupą poprosiła o pomoc swoją serdeczną przyjaciółkę Meredith Sloane, która na co dzień mieszka w Los Angeles. Ponieważ mieszkałam najbliżej lotniska zobowiązałam się odebrać Meredith z lotniska i przenocować u siebie w przeddzień zajęć. Dziś już wiem, że nasze spotkanie nie było przypadkowe… Przez tydzień wspólnych warsztatów miałyśmy okazję poznać się bliżej.

Meredith jest duchowym doradcą oraz uzdrowicielką. Pracuje na co dzień z aktorami i muzykami, których znamy z wielkiego ekranu – ze względu na prywatny charakter naszych rozmów nie mogę tych osób wymienić z imienia i nazwiska, ale powiem Wam jedno: wszystkie szanujące się osobistości tego świata korzystają z pomocy duchowej na co dzień. Meredith nie tylko doradza, ale także uzdrawia. Poprzez praktyki medytacyjne pomaga swoim „klientom” zwalczać codzienny stres.

Meredith była bez wątpienia moją inspiracją. Wyznaję w życiu zasadę: jeśli ktoś jest w czymś lepszy ode mnie na pewno wie lepiej. Wielcy i wpływowi ludzie tego świata nie mogą zatem się mylić.